Menüü

Meist

Moto AS on motorollerite, mootorrataste, ATV/UTV-de, nende varuosade, lisaseadmete ning lisavarustuse jae-ja hulgimüüja aastast 1990. Alates aastast 2011 on meie registreeritud kaubamärgiks INTERMOTO.

 

Moto AS - INTERMOTO on juhtiv mototehnika, varuosade, lisaseadmete ja sõiduriiete jae-ja hulgimüüja Eestis. Oleme ametlik esindaja mitmetele tuntud kaubamärkidele nagu Linhai, TGB, Lookwell, BoMotor Oil, Shinko, NZI jpt. Ole sa suur või väike, mees või naine, meie juurest leiab igaüks midagi vajalikku. Kui sobivat toodet laos koheselt saadaval ei ole, siis tellime.
Omame Intermoto esinduspunkti Tallinnas, Tartus ja Jõhvis ning lisaks võib meie tooteid leida mitmete partnerite juures üle Eesti. Meil on ka arenev ja kaasaegne veebipood, kus saab mugavalt oma oste sooritada.

Tänaseks on meil partnereid 16 erinevas riigis: Hiina, Taiwan, Korea, Pakistan, Itaalia, Saksamaa, Inglismaa, Poola, Holland, Tšehhi, Belgia, Hungari, Ukraina, Leedu, Läti ja Soome.

 

Moto AS laias mudelivalikus võite leida 50-1000 kubatuurilisi ja ka elektrilisi sõidukeid nii noortele kui ka suurtele, milledele pakume garantiid, hooldust ning kui ka vaja varuosi ja remonttöid. Samuti on saadaval ka lisavarustust.


Kõik motohuvilised olete oodatud uudistama meie tootevalikut aadressil Tondi 44, Tallinn,  Pargi 27E, Jõhvi ning loomulikult ka meie koostööpartnerite juures.

 

Meie professionaalne meeskond soovib Teile Meeldivat Sõidukogemust!