Menüü

Uudised

Intermoto läks üle rahvusvahelisele kliendikaardile!

10.10.2018

Cashback kliendikaart

Intermoto võttis alates 08.10.2018  kasutusele uue kliendikaardi Intermoto Cashback Card.

Uue boonuskaardiga saab püsiklient igalt ostult oma pangakontole raha tagasi, samuti kogunevad kliendikontole spetsiaalsed Shopping Point punktid, mida saab kasutada ainult püsiklientidele  mõeldud eripakkumiste soetamisel.

Eriliseks teeb kliendikaardi ülemaailmne haare, kuna see võimaldab saada soodustusi praeguseks rohkem kui 47 riigis 300 000 erinevas müügikohas. Cashback boonussüsteemiga on liitunud väga erineva valdkonna ettevõtted - igapäevastest ostudest ja teenustest kuni luksuskaupadeni välja.

 

Intermoto kliendikaardi eelised:

  • Kasutamiseks Intermoto kauplustes ja e-poes
  • Annab soodustusi enam kui 700-s erinevas Eesti ettevõttes
  • Kehtib universaalse sooduskaardina 47 riigis enam kui 300 000 müügikohas

Kui palju saab säästa näiteks 100€ pealt?

  • 3% Cashback raha tagasi
  • 4 Shopping Point sooduspunkte 

Cashback tähendab, et ostes 100 EUR eest kantakse 3 EUR’i Teile tagasi. Kui kontole on kogunenud erinevatelt partnerettevõtetelt vähemalt 5 EUR’i, kantakse see summa Teie pangakontole.

Shopping Point - väärtuslikud sooduspunktid, mis kogunevad Teie kliendikontole. Näiteks ostes Intermoto poest 100 EUR'i eest, saate 4 punkti. Kogutud punktide eest on võimalik soetada spetsiaalseid Cashback kliendikaardi omanikele suunatud pakkumisi. Pakkumisi saab vaadata www.cashbackworld.ee lehel või Cashbackworld Mobile`i äpis. Ühe punkti väärtus on vähemalt 5 eurot.

Rohkem infot leiad selle kohta SIIT.